Çok çalışıyorsun biz göze batıyoruz – Sinem Vural

Sinem Vural

Sinem Vural

Bu yazın en güzel konser haberleri Hayko Cepkin’den geliyordu. Sahneyi ateşe veriyordu, yetinmiyor sahneye paraşütle iniyordu, seyirciyi çıldırtıyor, enerjilerini zirveye çıkarıyordu. Özetle, müziği ve sahnesi adına yapmadığı çok az şey kalıyordu.

Ne güzel konserler yapıyor derken İzmir MilyonFest’te sahneye çıkmayacağını, daha doğrusu çıkamayacağını söyledi Hayko Cepkin.

Ne zamandır bizim kulağımıza gelen söylentiler demek ki Cepkin’in de kulağına gitmişti. Bütün dedikodular, birçok grubun Hayko Cepkin ile aynı gün festivalde olmak istemediği yönündeydi… Çünkü çok eşsiz, özenli bir sahne performansı sunuyor, buna da günlerce hazırlanıyordu.

Cepkin sonunda neden bu konserde olamayacağını maddeler halinde sıraladı. Ana neden de kulağa gelen o sözlerdi.
Cepkin şunları söylüyordu: “Özenle hazırlanılmış, emek verilmiş, farklı sunumlar ile marine edilmiş sahne performanslarımızdan kaynaklı, bizimle aynı günde sahne almayı arzu etmediklerini dile getiren gruplar olduğu konusunda duyumlar aldık. Öncelikle gurur duyarız, teşekkürler. Ama konu zaman içinde köşe kapmacaya dönüşünce, iş açıkçası biraz boyut değiştirdi.

Yazının devamını okumak için tıklayın