Adanalı Gürsu Çavuşoğlu ”O Ses Türkiye” yarışmasında yarı finale kaldı

Gürsu Çavuşoğlu

Acun Ilıcalı’nın sunduğu, Murat Boz, Beyaz, Hadise ve Seda Sayan’ın jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye’de finale günler kala çeyrek final nefes kesiyor… Tatiya Kobaladze – Zafer Döner – Gürsu Çavuşoğlu’nun çeyrek finaldeki düellosunda adını yarı finale yazdıran isim Gürsu oldu.

O Ses Türkiye çeyrek finali, 37. bölüm ile başladı. O Ses Türkiye çeyrek finalinde çapraz eşleşmeler ile ikişerli ya da üçerli olarak düello yapacaklar. Yarışmacılar sırasıyla şarkılarını seslendirecek ve seyirciler performansları sonrasında oylama yapacak. 11 Şubat 2020 O Ses Türkiye bölümünde Seda Sayan’ın takımından Zafer Döner, Beyazıt Öztürk’ün takımından Tatiya Kobaladze ile Hadise’nin takımından Gürsu Çavuşoğlu eşleştiler. Tatiya Kobaladze, “Simply The Best” şarkısını seslendirirken Zafer Döner “Ömrüm” şarkısıyla performans sergiledi. Gürsu Çavuşoğlu ise “Bir” şarkısı ile sahne aldı. O Ses Türkiye çeyrek finalinde turu geçen yarışmacıyı stüdyodaki seyircilerin kullandıkları oylar belirledi.

O Ses Türkiye (11 Şubat 2020) Tatiya Kobaladze – Zafer Döner – Gürsu Çavuşoğlu düellosu

Kaynak: www.acunn.com

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan