PAPER ’N’ PARTY – Mine Liman

Üç pırıl pırıl girişimçi kadın…

Nadide Öngen

Gizem Ener

Nil Homurlu

 

İstanbul’ da eşleri aracılığı ile tanışıyorlar ve Adana’ ya geliyorlar. Dostlukları burada iş ortaklığına dönüşüyor.

Yıllardık birlikte çalışıp, üretiyorlar. 1 yıl önce de PAPER ‘N’ PARTY şirketini kendilerine başlık seçip, altını da kalın kalın çiziyorlar.

Daha butik ve nitelikli organizasyonlar onların işi. Doğum günleri, partiler, nişan, açılış gibi.

Sıra kendi ofislerinin açılış organizasyonuna gelince, akıllarındakini döküveriyorlar, tam da yılbaşı öncesi..

İlk organizasyonlarını ‘Yeni Yıl Şenliği’ olarak Storie Store ‘ da gerçekleştiriyorlar. Bugüne kadar Adana’ da benzeri olmayan bir çalışmaya katılan 300 kişi, bu gruptan ve enerjisinden çok etkileniyor. Neden mi? Onlar işlerinde sıradanlaşmayı istemiyorlar, hep bir nüans farkı peşindeler.

Her organizasyonda, farklı bir tema ile, marka ve tasarımcıları bir araya getirmeyi, sadece giyim değil yaşam tarzına dokunmayı hedefleyen

PAPER ‘N’ PARTY ekibi; belli temaları baz alarak tek günlük pop-up mağaza projesi çatısında, seçilmiş markaların ve yaratıcılarının katılacağı etkinlikleri geleneksel hale getirmeyi planlıyor. Adana marka ve tasarımcılarını da tanıtarak, İstanbul- Adana iletişim köprüsünü güçlendiriyorlar.

Ve 2. Organizasyonlarını BEYMEN Adana ev sahipliğinde, “New Brands in Town” konsepti ile gerçekleştiriyor. Yine 350 kişi ile, tüm gün süren bir etkinlik oluyor bu.

*          *          *

Ve sırada yeni projeler var:

09 Mayıs 2017 günü, Sevtap Öngen başkanlığındaki Adana Kimsesiz ve Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği için, Divan Oteli ve Aydın Altınbüken sponsorluğunda, Siren Ertan ‘ ın katılacağı, konulu bir çay saati düzenliyorlar. Bilet satış noktaları dernek üyeleri, Divan Oteli ve Aydın Altınbüken mağazası.

24 Mayıs 2017 günü, bir gün sürecek, açık hava etkinliği projesi de yolda…

Bu özel kişilerin, yaptığı dinamik çalışmalardan haberdar olmak ve deneyimlemek istiyorsanız, haydi başlayın takibe..

Instagram için – papernparty

Facebook için – paper&party

Sevginin ışığı, sıcaklığı içinizden eksik olmasın…