SİYAD 2017’nin en iyisini seçti: ‘Yaşamın Kıyısında’

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyeleri, Kenneth Lonergan’ın yönettiği ‘Yaşamın Kıyısında’yı (Manchester by the Sea) 2017’nin en iyi yabancı filmi seçti. Yılın en iyi 20 filminin sıralandığı listenin ikinci sırasında ‘Toni Erdmann’, üçüncü sırasında ise ‘Beden ve Ruh’ yer aldı.

‘New York Çeteleri’ filminin senaristi olarak tanınan Kenneth Lonergan’ın yönettiği ‘Yaşamın Kıyısında’ (Manchester by the Sea), Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyeleri tarafından yapılan oylama sonucunda 2017’nin en iyi filmi seçildi. Sıhhi tesisat, elektrik, kapıcılık gibi sıradan işler yaparak geçimini sağlamaya çalışan ve kalp hastası abisinin hastaneye kaldırılması üzerine uzun yıllardır uğramadığı kasabaya dönen Lee Chandler’in hikayesini anlatan filmin başrolünde Casey Affleck ve Michelle Williams yer alıyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan