“Aşk Geçmişim” oyunu bu akşam PGM Sahnesi’nde…

Melisa Doğu, Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu’nun muhteşem oyuncluğu ile Aşk Geçmişim isimli tiyatro oyunu 17 Şubat Pazartesi akşamı saat 20:00’de sanatın kalbi PGM’de…

Nereden buluyorsunuz birini? Bu kadar insan birbirini nereden buluyor? Barlarda mı?Spor salonunda mı? Markette mi? Hadi be. Bu kadar insan birbirini nerede buluyor? Ben söyleyeyim size nerede.Mezun oluncaya kadar birini bulamadın mı? O zaman aynı şirkette çalıştığınbiriyle evleneceksin. O kadar basit. Hayvanları nasıl zorla çiftleştiriyorlar haberiniz var mı? Tek bir kafese koyuyorlar.”

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Aynı şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar ve o gece yaşadıkları tek gecelik ilişki sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir ilişkinin içinde bulur. Eski ilişkilerinin hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da, bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi?

İskoç yazar D.C. Jackson’ın yazdığı anti romantik komedi tarzındaki “Aşk Geçmişim” oyunu PGM Sahnesi’nde…