Eski Zamanlardaki Adana Fotoğrafları – Yaşar Yanardağ

Face Book’ta kurulu Eski zamanlardaki Adana Fotoğrafları gurubu yöneticisi Yaşar Yanardağ ve gurup üyelerinin paylaştığı fotoğrafları ara ara adabul da yayınlıyoruz. Grup yöneticisi Yaşar Yanardağ kimdir? Bizle paylaştığı metin aşağıda Yaşar beye ve grupta belge niteliğinde  eski fotoğraf paylaşan üyelere çok teşekkürler. Kemal Erdoğan.

ESKİ ZAMANLARDAKİ ADANA FOTOĞRAFLARI

 

 

 

 

 

Yaşar Yanardağ

1947 yılında Adanada doğdum,Anne tarafım Kocavezir baba tarafım Sarıyakup Mahallesindendi. Tepebağ orta Okulu ve Adana Erkek Lisesinden mezun oldum. Seyhanspor ve Adana Demirspor takımlarında futbol oynadım. Siyasal Bilgiler Fakültesinde ( Mülkiye)İşletme yüksek ihtisas mezunuyum. İş hayatım : Türkiyenin önemli Turizm işletmeleri ve Gastronomi sektöründe işletmeci ve yönetici olarak görev yaptım.Evli ve bir çocuk babasıyım. Ailem ile birlikte Antalya’da yaşamaktayım. Adana benim için bir Tutku. Amacım Adana Tarihini yaşatmak, Eski Adanayı günümüze taşımak Eski ADANALI ünlülerimizi yeni nesillere tanıtmaktır. 
Saygılarımla 

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan