Özkan Uğur, Olduramadım

Yoğun bakımda kanser tedavisi süren Özkan Uğur’un sağlık durumu meslektaşlarından siyasilere kadar geniş bir yelpazede derin üzüntüye neden oldu. Uğur’un ne kadar sevildiği, sayıldığı bu zor günlerinde daha belirgin bir halde gözler önüne serildi. Özkan Uğur, bu denli sevilmesine ve sayılmasına vesile olan çalışmalarıyla müzikte, sinemada ve TV’de etki bıraktı. Uğur’un ışıltılı bir kariyere sahip olması yalvarmalarına rağmen annesiyle babasının istediğini yapmamasının sonucunda gerçekleşti.

 

 

 

 • Özkan Uğur çok yalvardı ama... - Son dakika magazin haberleri
  Annesi Nahide Uğur ile babası Hurşit Uğur’a çok yalvardı…
  Konservatuvarın tiyatro bölümüne yazdırmaları için ne kadar dil döktüyse de olmadı.
  Tiyatro yapamamak yıllarca içinde ukde kaldı.
  Hayaline yıllar sonra uzandı.
 • Özkan Uğur çok yalvardı ama... - Son dakika magazin haberleri

  ‘Karakomik Filmler’Bir röportajında bu konuda şunları söylemişti: Evet, oyuncu olmak istedim. Anneme ve babama zamanında çok yalvarmıştım, “Beni konservatuvara yazdırın” diye.. İyi ki yazdırmamışlar. MFÖ olmazdı bu sefer. MFÖ’süz bir hayat düşünemiyorum. Bunu her zaman söylerim. Müzik, en önde düşündüğüm hadisedir. Hani oyunculuk mu yoksa müzik mi ön plana geçti? İkisi beraber yürüyor şimdi… Kendimi en iyi ifade ettiğim kısım müziktir ama oynamaktan da keyif alıyorum. Yalnızca o karakteri içime sindirmem lazım. O karakterin içine giriyorsam zaten olayı kabul ediyorum.

  Özkan Uğur çok yalvardı ama... - Son dakika magazin haberleri

  Askerden yeni gelmişti.
  Ferhan Şensoy’un ‘Şahları da Vururlar’ adlı tiyatro oyununun müziklerini yapan Fuat Güner, “Gel, birlikte icra edelim” dedi.Ferhan Şensoy, oyunun bazı sahnelerinde Özkan Uğur ile Fuat Güner’e de küçük küçük roller verdi.
  Sonra Devlet Tiyatrosu, sinema filmleri, TV dizileri…
  Özkan Uğur…

 • Özkan Uğur çok yalvardı ama... - Son dakika magazin haberleri

  Özkan Uğur, 2013’te Lenf kanserine yakalandı. 2020 ve 2022’de hastalığı nüksetti.Hastalığının yeniden nüksetmesi sonucu 29 Mayıs’tan itibaren yoğun bakımda tedavi ediliyor.

 • Özkan Uğur çok yalvardı ama... - Son dakika magazin haberleri

  Özkan Uğur’un sağlık durumu, büyük üzüntüye neden oldu.
  Özkan Uğur’un ne denli sevilen, sayılan bir sanatçı olduğunu meslektaşlarından siyasilere kadar geniş bir yelpazede kişinin sosyal medya paylaşımlarından gördük.Gelin, Özkan Uğur’un bu kadar çok sevilmesine ve sayılmasına vesile olan çalışmalarına bakalım. Ve hangi arzusunun yerine getirilmemesi sonucu ışıltılı kariyerini elde ettiğine…https://www.haberturk.com/ozkan-ugur-cok-yalvardi-ama-magazin-haberleri-3603074-magazin