2021’in müzik belgeselleri

Birçok müzikal belgesel 2021 yılında izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Yapımlar arasında “The Beatles: The Get Back”, “Summer of Soul”, “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” yer alıyor.

2020 yılı boyunca birçok müzikal belgesel hazırlandı. Hazırlanan bu yapımlar 2021 yılında izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. 2021 yılında yayınlanması beklenen müzik belgeselleri şöyle…

The Beatles: The Get Back

Yönetmen Peter Jackson’ın yaklaşık bir buçuk yıldır üzerinde çalıştığı The Beatles belgeseli, The Beatles’ın 1969’un başlarında ve 1970’de gruba ait daha önce hiç görülmemiş görüntülere yer veriyor. Londra’da bir çatı katında gerçekleştirdikleri son canlı performansın da görüntülerinin yer aldığı belgeselde, gruba dair bilinmeyenler paylaşılıyor.

Gösterim tarihi: 27 Ağustos 2021 2 11

Paul McCartney x Rick Rubin

Paul McCartney x Rick Rubin belgeseli, ikilinin stüdyo maceralarını konu ediniyor. Belgesel dizinin, The Beatles: Get Back’in Paul McCartney versiyonu olduğu ifade ediliyor. Paul McCartney x Rick Rubin belgesel serisinin hangi platform ya da kanal aracılığıyla izleyici karşısına çıkacağı henüz bilinmiyor.

Tina Turner belgeseli

Searching For Sugar Man, Whitney ve LA92 yapımlarının arkasında bulunan isimler Tina Turner belgeselini hayata geçiriyor. Beglesel filmin yönetmenliğini TJ Martin ve Dan Lindsay üstleniyor. Açıklamalara göre belgesel, Tina Turner’ın kişisel yaşamını, kariyerini ve ilişkilerini anlatacak.

Yazının devamını okumak için tıklayın