Murat Kılyar’dan 6 kare

Erhan Gürkan başarılı gördüğü genç fotoğrafçılardan Murat Kılyar’ın 6 fotoğrafı ve özgeçmişi..

Teşekkürler Erhan Gürkan, başarılar Murat……

Murat KILYAR /HAKKINDA

Amatör Portre /Moda Fotoğrafçısı ;

Mersin doğumlu Murat KILYAR, Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi İng.  İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üni.Yönetim Org. Yüksek lisans programını bitirmiştir.

Fotoğrafa 2013 yılında amatör olarak başlamış, 2014 yılından sonrada portre ve moda fotoğrafçılığı üzerinde çalışmalarını yürütmüştür. 2016 senesinden sonra, Adana’da farklı şirketlerde yöneticilik ve müdürlük yapmış olup, günümüzde de kurumsal lider bir firmanın, Müşteri Yönetmeni pozisyonunda görev almaktadır.

Fotoğrafla ilgili kişisel gelişimi için her daim kendini öğrenmeye ve yeniliklere açık tutmaktadır. Fotoğrafı, hayatı anlamlı kılan ve geleceğe kendi objektifinden ve yüreğinden izler bırakabildiği yollardan biri olarak görmektedir.

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan