Özel Sinema Kulübü Sinemia Büyümeye Devam Ediyor!

ayda-49-liraya-sinirsiz-sinema-8492972_o

Ayda 59 Liraya Sınırsız Sinema!

Bir ayda iki bilet fiyatına sınırsız film izleme imkanı tanıyan Sinemia sistemi sayesinde üyelerin sinemaya gitme sıklığı 4 katına çıktı.

Bir ayda iki bilet fiyatına sınırsız film izleme imkanı tanıyan Sinemia sistemi sayesinde üyelerin sinemaya gitme sıklığı 4 katına çıktı.

Türkiye’de büyük ilgi gören Sinemia artık İngiltere’de. Sinemia 2016 yılı sonu kadar ABDdahil 20 ülkede daha faaliyete geçecek.

Girişimci  Rıfat Oğuz sinemanın büyülü dünyasını global bir iş fikri ile buluşturdu. Ayda 59 TL’den başlayan fiyatlarla sınırsız sinema filmi izleme imkanı sağlayan Sinemia.com’u kurdu.

Türkiye ve Avrupa’da ilk kez hayata geçirilen iş modeli ile hem sinemaseveri memnun ediyor hem de sinema sektörüne dinamizm kazandırıyor.   Sistemin sağladığı kolaylık ve fiyat avantajı sayesinde üyelerin sinemaya gitme sıklıkları ortalama 4 katına çıkarken, sinema sektörüne ekonomik olarak büyük katkı yaptı.

Aslanoba Capital’den yatırım aldı

Sinemia bugün 81 ilde geçerli ve kulübün 72 ilde aktif üyesi bulunuyor. Son 3 çeyrekte üst üste gerçekleştirdiği yüzde 400’lük büyüme oranları ile sadece sinemaseverin değil, yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Bugüne dek pek çok başarılı girişime destek veren Aslanoba Capital’den 2015’in Aralık ayında aldığı yatırım, Sinema’nın önemli ivme yakalamasını sağlayan adımlardan.

Sinemia’nın kurucusu Rıfat Oğuz, yakın gelecekte farklı hamleler yapmaya devam edeceklerinin ipuçlarını veriyor. Oğuz, “Sinemia Premium bugün Türkiye ve İngiltere’de aktif durumda. Sinemia Premium için bir sonraki pazar olarak ABD’yi hedefliyoruz. 2016 sonuna dek ise, Sinemia uygulaması ile toplam 20 ülkeye girmiş olmak için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Sinemia ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Kaynak: Hürriyet