01 Burda AVM, Adana’nın ilk plak festivaline ev sahipliği yaptı

3-4 Haziran tarihleri arasında düzenlenen festivalde yerli/yabancı binlerce plak müzikseverlerin ve koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu.

01 Burda AVM zemin katta ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte, plak stantları kurularak plak tutkunları için farklı müzik türlerinde yerli/yabancı binlerce plak satışa sunuldu. Aynı zamanda kaset koleksiyoncuları için nostaljik kaset satışı ve sergisi gerçekleştirildi. Hafta sonu boyunca plak severlerin buluşma noktası olan 01 Burda’da pikap cihazları ve Altın Koza Film Festivali eski film afişleri de sergilendi. Plak festivaline özel karikatür etkinliği gerçekleşti. Festivalin kapanış etkinliğinde de plak severler Jolly Joker Pub Adana’da plak dinletisi ve DJ performansı eşliğinde keyif bir zaman geçirdi.

01 Burda AVM hakkında:

01 Burda AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır. Yeni nesil bir yaşam merkezi olarak tasarlanan 01 Burda AVM; benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle Adana halkının alışveriş alışkanlıklarında değişim ve dönüşüme öncülük etmektedir. 01 Burda AVM, tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılamakta, yeni nesil alışveriş merkezi anlayışı ile konuklarına farklı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Göz alıcı mimarisi, açık alanları ve dünyaca ünlü markalardan oluşan mağaza karmasıyla bölgeye yeni standartlar getiren 01 Burda AVM, 108 mağazasıyla 60.000 m2 kiralanabilir alanda, 1.500 m2eğlence alanı, 2.750 m2 hipermarket alanı, 3.000 m2 elektronik market alanı, 2.000 m2 yapı market alanı, 7 salonlu sinema kompleksi ve 2.500 araç kapasiteli otopark barındırmaktadır. Bünyesinde yer alan Performans Gösteri Merkezi ile bölgenin yeni yaşam ve kültür merkezi olarak öne çıkan 01 Burda AVM, Çukurova’da ilk kez bölge halkıyla buluşan markalara, restoran ve kafelere ev sahipliği yapmaktadır.(Fİ)