01 Burda AVM bugün açılıyor. PGM’de ilk konser Nilüfer’in..

Adana’ya yepyeni bir soluk: 01 Burda AVM

01 Burda AVM, 111 mağazasıyla 60.000 m2 kiralanabilir alanda, 1.500 m2 eğlence alanı, 2.750 m2 hipermarket alanı, 2.000 m2 elektronik market alanı, 3.000 m2 yapı market alanı, 7 salonlu sinema kompleksi ve 2.500 araç kapasiteli otopark barındırıyor.

Havaalanı, otogar ve tren garına yakınlığının yanı sıra tüm çevre illerden de kolay ulaşıma sahip 01 Burda AVM, zengin marka karması, güçlü mimari yapısı ve Performans Gösteri Merkezi ile bölgenin yaşam ve kültür merkezi olmayı amaçlıyor.

2019/10/2019-10-07-09-51-25_1.jpg

Çukurova’da kültür ve sanatın kalbi Performans Gösteri Merkezi’nde atacak

Yılda 200’den fazla etkinliğin gerçekleştirileceği Performans Gösteri Merkezi, bölgenin kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk getirecek. 3.400 m2 kapalı alanda tasarlanan Performans Gösteri Merkezi; 700 kişi kapasiteli çok amaçlı salonu, 1.200 m2’de 3 kata yayılmış fuaye alanı ile dünyaca ünlü etkinliklere ev sahipliği yapmanın yanı sıra, ulusal anlamda ses getirmiş gösterileri ve festivalleri de Adana’ya taşımaya hazırlanıyor. Performans Gösteri Merkezi’nin yanı sıra Jolly Joker de yıl boyu ünlü isimleri ağırlayacak. Performans Gösteri Merkezi ve Jolly Joker’de bir festival ve kültür şehri olan Adana’ya yakışır, farklı ve duyulmamış etkinlikler düzenlenecek. Aynı zamanda müzik dendiğinde akla ilk gelen Zuhal Müzik de 01 Burda’da yerini alacak.

Nilüfer konseri bu akşam PGM’ de..

Pop müziğimizin güçlü sesi Nilüfer 14 Kasım Perşembe saat 20.30’da PGM’ de..

70’li yıllardan günümüze kadar birçok şarkıya güçlü yorumuyla hayat vermiş Türk popunun divası Nilüfer sizleri bekliyor.

01 Burda’daki dünya markaları

Yıldız markalara ev sahipliği yapan 01 Burda AVM, Beymen, Vakko gibi markaları ile lüks alışverişin adresi olacak. Aynı zamanda Boyner, ebebek, Mudo, Tekzen, Ayakkabı Dünyası, Calzedonia, D&R, GAP, Marks&Spencer, Divarese, İpekyol, Twist, NetWork, Yargıcı, Mavi, Cinema Pink, Adidas’ın da içinde olduğu yerli ve yabancı pek çok marka, 01 Burda’da bölge halkıyla buluşuyor.

Göz alıcı mimari

Yenilikçi mimarisiyle dikkat çeken 01 Burda AVM, misafirlerine ferah bir ortamda alışveriş imkanı sunuyor. 01 Burda, modern yaklaşımlarla şekillendirilmiş bir alışveriş kompleksi ve şehrin yaşam alanı olarak tasarlandı. Bölgeye yeni standartlar getiren 01 Burda AVM’de yer alan gösteri havuzu da mimariyi tamamlayan en önemli unsur olarak göze çarpıyor.

Gastronomi şöleni

İlk kez bölge halkıyla buluşacak restoran ve kafelerin de olduğu pek çok seçenek, alışverişe keyifli bir mola vermek isteyenler için 01 Burda’da olacak. 01 Burda ile Adana’ya ilk defa gelecek gurme markalar arasında The Hunger, Huqqabaz, Num Num ve Pizza Il Forno yer alıyor. 01 Burda, aynı zamanda her bütçeye ve her moda uygun, misafirlerinin keyifli vakit geçirebilecekleri kafeler ve restoranlar sunuyor. Ot Cafe, Tucco, Starbucks, Vakko Patisserie, Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Baydöner, Gündoğdu İskender, Tavuk Dünyası, Usta Dönerci, Simit Sarayı, Pidem, Bursa İshakbey ve Bursa Kebap Evi markalarının nefis yemek ve içecekleriyle alışveriş sonrası keyif yapabilirsiniz.

FDR Oyun Cumhuriyeti eğlenceli anlara sahne olacak

01 Burda AVM, pek çok ilki bölge halkıyla buluşturuyor. 01 Burda AVM içerisinde yerini alacak FDR Oyun Cumhuriyeti, Çukurova’da bir ilk olma özelliğini taşıyor. E-sporcuların kullandığı güncel donanım ve ekipmanlarla, konforlu bir ortamda oyun oynamak isteyen herkesin buluşma noktası FDR Oyun Cumhuriyeti, oyun severlere eğlenceli aktiviteler deneyimleme şansı sunacak. Keyifli ve çekişmeli oyunlara sahne olacak FDR Oyun Cumhuriyeti’nin yanı sıra Playgarden, Playtime ve Trambolin Park ile Adana ve bölge halkı alışveriş dışında alternatif bir yaşam alanına kavuşacak.

01 Burda AVM’de ziyaretçiler bir alışveriş gününü; dinlenebildiği, sinemaya gidebildiği, sosyal aktivitelere katıldığı, gurme mekanlarda yemeğini yediği ve açık havadan keyifle yararlandığı keyifli bir gün haline getirebilecek. Gelişen şehre, daha geniş çerçevede hizmet verecek 01 Burda AVM, su konseptleri ve yeşil alanlarıyla ferah bir ortamda paylaşılabilir deneyimler yaşatacak. Ziyaretçisine kendisini özel hissettirecek 01 Burda AVM, kendine has mimarisi, gösteri havuzu, açık alanları ile eşsiz bir deneyim sunacak.

2019/10/2019-10-07-09-51-24.jpg