2022 Pirelli Takvimi tanıtıldı: Müzisyen Bryan Adams sanatçıların turne hayatlarını fotoğrafladı

Pirelli’nin 2022 takviminin müzisyen, söz yazarı ve fotoğrafçı Bryan Adams’ın imzasını taşıyan 2022 edisyonu tanıtıldı. Takvimde farklı müzik türleri ve kültürlerden on sanatçı Adams’a eşlik etti.

Kanadalı müzisyen Bryan Adams, “On The Road” (Yolda) temalı 2022 Pirelli Takvimi için sanatçıların yollardaki ve turnelerdeki hayatlarının fotoğraflarını çekti. Müzisyenin Pirelli Takvimi için bestelediği, takvimle aynı adı taşıyan “On The Road” şarkısı da yeni albümünde yer alacak.

(Bryan Adams)

Çekimlerin gerçekleştiği sette müzisyenler, performans öncesi anlarından provalar ile konserler arasındaki molalara, bir şehirden diğerine giden yolculuklara turne hayatının farklı anlarını aktarıyor.

(Grimes)

Takvimin 48. edisyonunda farklı yaşlardan, müzik türleri ve kültürlerden dünyaca ünlü on sanatçı Bryan Adams’a eşlik ediyor: Cher, Grimes, Jennifer Hudson, Normani, Rita Ora, Bohan Phoenix, Iggy Pop, Saweetie, St. Vincent ve Kali Uchis.

(Cher)

Fotoğraf çekimleri, bu yaz üç gün içinde Palace Theatre ve Hollywood’daki Chateau Marmont Oteli olmak üzere Los Angeles’taki iki lokasyonda ve Capri’deki Scalinatella otelinde gerçekleştirildi.

(Iggy Pop)

Bryan Adams’ın sanatçıları kendilerine has özellikleriyle 12 aya yansıttığı takvim, 160’tan fazla sayfadan oluşuyor ve portreler dahil 70’i aşkın fotoğraf içeriyor. 5 12

Bryan Adams fotoğraflarının hikâyesini şöyle açıkladı: “Yolda yaşanan her şeyi birkaç güne sığdırıp özetlemek son derece zor olacaktı. O nedenle ben de bazı yönlerini yansıtmaya çalıştım… Örneğin, müzisyenler çoğu zaman binanın önünü görmezler, arkasını görürler. Sahneye açılan kapıyı, kulisi, bir binanın bodrum katını görürüz… Sahneden aracın kapısına gidersiniz, oradan otel kapısına, tren veya otobüs kapısına… Kısacası pek çok kapı var ama konu her zaman seyahat etmekle ilişkili…”

(St. Vincent)

Yazının devamını okumak için tıklayın

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan