Ç.Ü.´deki “Geleneksel Bahar Konseri” beğeni topladı

Her eğitim öğretim döneminde katıldıkları birçok yarışmadan derece ve ödüllerle Adana´ya dönen Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı öğrencileri, bu kez hocaları ile birlikte çıktıkları ´Geleneksel Bahar Konseri´ndeki performanslarıyla yine ayakta alkışlandılar.

ÇÜ Devlet Konservatuvarı tarafından geleneksel hale getirilen Bahar Konseri bu yılda Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu´nda gerçekleşti. Birbirinden yetenekli öğrenciler, piyano ve keman resitali ile dinleyenlere unutulmaz bir dinleti sundu.

ÖĞRENCİLER DİNLEYENLERİ MEST ETTİ.

Birbirinden farklı etkinliklerle sanatseverlerle buluşmaya devam eden Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı´nda klasik müzik eğitimi gören, Prof. Dr. Saida Behduva, Doç. Dr. Ulviyye Güler ve Öğretim Görevlisi Slava Kaynov´nın öğrencileri Çınar Göçmen, Ege Akpınar, Ali emre Bulut, Ahmet Efe Demirdi, Çiğdem Ebinç, Bilge Gürer, Benhur Yasemin, Erol Emmioğlu, Beste Yıldız, Yasmin Mangıtay, Buse Karakılçık, Ahmet Düzenoğlu, Umay Açanal, Sıla Okay ve Selin Yağmur Uslu´nun resitali dinleyenleri mest etti.

Yazının devamını okumak için tıklayın

 

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan