Dördü yerli sekiz yeni film vizyonda

Sinema salonlarında bu hafta dördü yerli, sekiz film vizyona girecek. Juliette Binoche’nin başrolünde yer aldığı ‘Ayrı Dünyalar‘ haftanın dikkat çeken yapımı.

Cannes Film Festivali’nde ‘Yönetmenlerin On Beş Günü‘ bölümünün açılışında gösterilen ‘Ayrı Dünyalar‘ filmini, Emmanuel Carrere yönetti. Filmin başrollerini, Juliette Binoche ile birlikte Helene Lambert ve Louise Pociecka paylaşıyor. Başka Sinema dağıtımıyla vizyona taşınan filmde, Fransa’da sosyal adaletsizlik ve gelecek kaygısıyla ilgili bir kitap yazmaya hazırlanan tanınmış yazar Marianne Winckler’in gerçek kimliğini ifşa etmeden ülkenin kuzeyine gidip temizlik işçiliği yapan kadınlara katılması, böylece sosyal görünmezlik ve geçim kaygısını şahsen deneyimlemesi anlatılıyor.

Koloni

Nora Arnezeder, Lain Glen, Sarah-Sofie Boussnina ve Sope Dirisu’nun rol aldığı ‘Koloni‘ gerilim ve bilim-kurgu meraklılarının ilgisini çekmeye aday. Yönetmenliğini Tim Fehlbaum’un üstlendiği film, küresel bir felaket nedeniyle dünyanın insanlar için yaşanmaz bir hale gelmesinin ardından sadece birkaç kişinin uzay gemileriyle ‘Kepler 209‘ gezegenine gitmesini ve dünyadaki yaşamın yeniden mümkün olup olmadığının araştırılması için bir uzay kapsülünü dünyaya gönderme mücadelesini işliyor.

Şöhretler Okulu

Ediz Hun, Berna Üçkaleler, Nisa Sofiya Aksongur, Çınar Yükçeker ve Cemre Demircan’ın rol aldığı ‘Şöhretler Okulu‘, yerli komedi meraklılarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlıyor. Adnan Önal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, iki okulun bir yarışmayla karşı karşıya gelmesini konu alıyor.

Cumali Ceber 666

Fuat Kurtoğlu’nun yönettiği yerli komedi filmi ‘Cumali Ceber 666‘da, Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Deniz Deliç, Serkan Şengül ve Özkan Sağın rol aldı. Film, gördüğü bir kabus sonrası yüzünü dine dönen bir adamın hikayesini ele alıyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan