İşte Adana’da çekilecek dizinin başrolü

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz yeni proje için Adana’ya geliyor.

Şahmeran dizisinde başrol olacağı kesinleşen Burak Deniz’İn partneri sonunda belli oldu. Projeye sıcak baktığı bilinen Sarıkaya teklifi kabul etti.

Uzun süredir tekliflere onay vermeyen Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisiyle anlaşma sağlayarak hayranlarını sevindirdi. Netflix için hazırlanan Şahmaran dizisinin başrolü olmayı kabul eden güzel oyuncu, Burak Deniz ile başrolü paylaşacak.

Özel hayatı ve başarısıyla sık sık magazin gündemine konu olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın ilerleyen günlerde setlere dönüş yapacağı öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre deneyimli oyuncu bir süredir gelen projeleri değerlendirme aşamasında olan Sarıkaya Şahmeran ile geri dönüyor. Burak Deniz, Şahmeran dizisinde Serenay Sarıkaya’yla harikalar yaratacak! Bomba gibi geliyorlar!

Burak Deniz

NETFLİX’TE YAYINLANACAK

İkimizin Yerine adlı filmin yönetmeni Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Pınar Bulut’un yazdığı Şahmaran dizisi, Netflix platformuna özel olarak yayınlanacak. Tims&B yapımı olan dizinin çekimleri Adana’da başlayacak ve Tarsus ile Datça’da da bazı sahneler çekilecek.

Yazının devamını okumak için tıklayın