Müzisyenler ve oyuncular Dayanışma Sahnesi’nde

DasDas, Zorlu PSM ve İhtiyaç Haritası’nın oluşturduğu ‘Dayanışma Sahnesi, dün akşam Zorlu PSM sahnesinde düzenlendi. Etkinlik kapsamında her bilet bir öğrencinin eğitimine destek verecek.

DasDas, Zorlu PSM ve İhtiyaç Haritası’nın bir araya gelerek kurdukları ‘Dayanışma Sahnesi’ dün akşam Zorlu PSM sahnesinde gerçekleştirildi. Hem fiziksel olarak gerçekleştirilecek hem de YouTube üzerinden canlı yayınlanan etkinlikle depremzedeler için kaynak oluşturuldu.

Gecede, Antakya Medeniyetler Korosu, Adamlar, Athena, Aylin Aslım, Bedük, BEGE, Büyük Ev Ablukada, Boğaziçi Gençlik Korosu, Can Bonomo, Ceren Gündoğdu, Deniz Tekin, Duman, Ersay Üner, Evdeki Saat, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Hayko Cepkin, Kenan Doğulu, Koray Candemir, Korhan Futacı, Mengene, Mert Demir, mor ve ötesi, Nova Norda, Özge Fışkın, Pentagram, Sertab Erener, Şevval Sam, Zuhal Olcay dayanışma için şarkılarını seslendirdi.

OYUNCULAR GECEYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Aslı İnandık, Ahsen Eroğlu, Birce Akalay, Ceyda Düvenci, Deniz Can Aktaş, Didem Balçın, Dolunay Soysert, Ecem Erkek, Efe Tunçer, Ekin Koç, Evrim Doğan, Halit Ergenç, Halit Özgür Sarı, Hazal Kaya, Hazal Türesan, İbrahim Selim, Kaan Sekban, Lori Barokas, Melisa Sözen, Meriç Aral, Mert Fırat, Metin Akdülger, Naz Çağla Irmak, Orkun Işıtmak, Özge Borak, Özge Özacar, Özge Özder, Pınar Altuğ Atacan, Serkan Keskin, Sinem Ünsal, Taner Ölmez, Tansu Biçer, Umut Kurt ve Yiğit Özşener gibi sanatçılar ‘Dayanışma Sahnesi’nde bir araya geldi.

YOUTUBE ORTAK YAYIYI İLE İZLENEBİLECEK

 

 

‘Dayanışma Sahnesi’, birlikteliğin gücünü çoğaltmak için etkinlikle eş zamanlı YouTube, Twitch ve TikTok üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. YouTube üzerinden de Dayanışma Sahnesi’ne destekte bulunabilinecek. YouTube üzerinden Dayanışma Sahnesi’ne yapılacak tüm destekler Turkish Philantrophy Funds aracılığıyla yine deprem bölgesindeki öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

.

Sahnede olamayan ancak destek vermek isteyen yerli ve yabancı birçok sanatçının da video yoluyla bağlanarak destek olacağı gece, Zorlu PSM sahnesinde oturmalı düzende gerçekleştirilecek. ‘Dayanışma Sahnesi’ bilet satışları passo.com.tr üzerinden devam ediyor.

Destek almak isteyen öğrenciler www.ihtiyacharitasi.org/dayanismasahnesibasvurusayfasından formu doldurup istenen belgeleri yükleyerek başvuruda bulunabilecek