Ne izlesek: Altı film önerisi

Bu hafta vizyona giren filmlerden seçtik.

Sır Tutabilir Misin?

Emma Corrigan’ın hepimiz gibi sırları vardı. Ama bir gün hepsini uçakta tanıştığı bir yakışıklıya anlatıverdi. Aslında sırlarını bir daha hiç görmeyeceği birine anlatması doğal gibi görünüyor. Ancak, sırlarını anlattığı kişinin bir yabancı olmadığını öğrenince işler karışıyor. Sophie Kinsella’nın aynı adlı romanından uyarlanan film, eğlenceli ve romantik hikayesiyle vizyonda.

Elise Duran’ın yönettiği filmde Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Kimiko Glenn ve Laverne Cox rol alıyor. 

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor

Yazlık evinde inzivaya çekilmek isteyen Max, doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Max, ‘zorlama bir mutluluk’ için çabalarken davetsiz misafirlerinin başlarına gelmedik kalmaz. Yıllar önce bıraktığı arkadaşlarının çocukları çoğalmış, hayatları farklılaşmıştır ancak kahkahalarının dozu halen aynı güzelliktedir.

Guillauma Canet’nin filmde François Cluzet, Marion Cotillard, Gelles Lellouche ve Laurent Lafitte başrolleri paylaşıyor.

Gece Kuşu

30 yılı aşkın süredir yaptığı söyleşi programında değişiklik yapmadığı takdirde şöhretini kaybedeceğini anlayan Katherine Newberry, program yazarlarından kendisini tekrar komik ve güncel göstermelerini ister. Gece Kuşu, onun büyük hayranı olan Molly’nin kendini göstermek ve idolünün kariyerini eski haline getirmek için neler yaptığını anlatan bir komedi – drama.

Nisha Ganatra’nın yönettiği filmde Emma Thompson, Mindy Kaling, Max Casella, Hugh Dancy, John Lithgow, Denis O’Hare, Reid Scott ve Amy Ryan oynuyor. 

Alcatraz

Gerilim ve aksiyon türündeki filmde silahlı bir soyguncunun ve bir gangsterin önderlik ettiği bir grup mahkum, aldatıcı Alcatraz Adası’ndan kaçmaya çalışıyor. Andrew Jones’in yönettiği filmde başrolleri Gareth Lawrence, Derek Nelson, Mark Homer ve Lee Bane paylaşıyor. 

Kaçış Oyunu

Çok samimi iki arkadaş olan Lucas ve Chloe, sevdikleri ‘Paranoya’ adlı oyuna katılmaya karar verir. İlk bulmacayı çözdükten sonra, oyunun finalinde ıssız bir ormanın içerisinde bulunan terk edilmiş bir akıl hastanesine ulaşırlar. Burada onları oyuna dahil olacak olan dört oyuncu daha beklemektedir. Bir süre sonra oyundaki bu akıl hastanesinden sadece birinin sağ çıkabileceğini anlarlar.

Jacques Kluger’in yönettiği filmde Charley Palmer, Roxane Mesquida, Laetitia Chambon ve Helena Chambon var. 

Angry Birds Filmi 2

Bir türlü uçamayan Angry Birds ve yeşil domuzcuklar güçlerini bir araya getiriyor. Kuş ve Domuzlar Adası’nı tehlikeye sokan yeni bir tehdit üzerine Red, Chuck, Bomb ve Mighty Eagle, Chuck’ın kız kardeşi Silver’ı da aralarına alırlar. Kuşlar, domuz Leonard, onun asistanı Courtney ve tekno domuz Garry ile bir takım kurmaya çalışırlar. Böylece evlerini kurtarmak için bir iş birliğine imza atarlar.

Thurop Van Orman’ın yönettiği animasyon filmi Jason Sudeikis, Josh Gad, Leslie Jones ve Bill Hader seslendiriyor.

Kaynak: diken.com.tr