Ne izlesek: Dört film önerisi

Bu hafta vizyona giren filmlerden seçtik.

Sadık Bir Adam

Bir çiftin ilişkisi kadının adamı, adamın en yakın arkadaşı için terk etmesi ve arkadaşı ölünce de adama geri dönmesiyle komplike bir hal alır. Abel, ayrıldıktan sekiz yıl sonra eski sevgilisi Marianne’la Paul’ün cenazesinde karşılaşır. Abel, bu kederli anı değerlendirmeyi düşünür. Paul öldüğüne göre Marianne’la yeniden birlikte olabilecektir. Tabii önünde engeller vardır. Reklam

Louis Garrel’in yönettiği filmde Laetitia Casta, Lily Rose Depp, Joseph Engel ve Louis Garrel rol alıyor.

Kanlı Efsane

Kanlı Efsane’de bir gazeteci efsaneye göre şeytani bir grubun yönettiği tehlikeli, asırlık, uğursuz olduğuna inanılan soruşturmanın içine çekilir. Bu araştırma bazı şeytani güçleri gün yüzüne çıkaracaktır.

Sean Brown ile Luke Gosling’in yönettiği filmde Jonathan Mc Clean, Anna Dawson, Hannah Chalmers ve Matt Ray Brown başrolleri paylaşıyor.Reklam

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Isabela Moner’in başrolünde yer aldığı Dora and the Lost City Of Gold, küçüklüğünden beri ailesiyle maceradan maceraya atılan Dora’nın bu kez ailesini kurtarmak için çıktığı serüveni anlatıyor. Bir kaşif gibi olan Dora, ebeveynlerini kurtarmak için çıktığı bir macerada, kendini bir anda Boots (en yakın arkadaşı olan bir maymun), Diego (Jeff Wahlberg), gizemli bir orman sakini (Eugenio Derbez) ve bir grup gence öncülük ederken bulur. Filmin yönetmenliğini James Bobin yapıyor. 

Konuşan Hayvanlar

Çocuklarınızla izleyebileceğiniz bir film ‘Konuşan Hayvanlar’… Can, dokuz yaşında hayvanları çok seven bir çocuktur. Can’ın ailesi hayvan koruma parkında çalıştığı için ailesiyle birlikte parkta yaşamaktadır. Can’ın diğer çocuklardan çok farklı bir özelliği vardır, hayvanları duyar ve konuşur. Bir gün sahibi Şaheste hanım, parkın arazisini satıp yerine rezidans yapmaya karar verir. Ama Şaheste’nin babası, hayvanların bakımı yapıldığı için parkın satılmasına izin vermez.

Mustafa Kotan’ın yönettiği filmde Emir Özyakışır, Ayça Erturan, Ferit Aktuğ ve Hülya Duyar oynuyor.

Kaynak: diken.com.tr