Nermin Lara Bilici’nin ilk kitabı “İlk Deneme Yazılarım” çıktı

Genç yazar Nermin Lara Bilici’ni ilk kitabı “İlk Deneme Yazılarım” Önel Yayınevinden çıktı. Nermin Lara Bilici’nin 39 başlıktan ve 60 sayfadan oluşan deneme  kitabı büyük beğeni topladı.

Genç ve yardımsever yazar Nermin Lara Bilici ilk kitabından elde edilecek gelirin tamamını Mika-Der’e bağışlayarak örnek bir davranışta sergiledi.

 Önsöz-Nermin Lara Bilici

Kitap yazma gibi zor bir sürece başlamadan önce sadece canım istediği zamanlar yazıyordum.Fakat daha sonra bir gün babam Mehmet Fatih Bilici ve annem Aliye Yeşim Bilici ile konuşurken onlar bana yazılarımı kitap haline getirip yayımlama fikrinde bulundular. Şimdi benim verdiğim emekler onlar sayesinde bir kitap haline dönüştü. Bugüne kadar benim için en iyisini isteyen maddi ve manevi yönden destek veren aileme çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu kitabın basımı için aracılık yapan kuzenim Hasan Pekcan’a ve kitabımın basımını kabul eden Selim Önel ve Önel ailesine(Önel Yayıncılık) de buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

 Denemelerden Başlıklar

Doğrular ve Yanlışlar,Dedikodu,Kıskançlık,Hayaller,Keşfedilmeyenler,Kendisiyle Barışık İnsan,Hayvanları Kısıtlamayın,Ataerkil Toplum gibi 39 başlıktan oluşan deneme yazıları içeren bir kitap.

 

 

Kaynak: www.yenigungazetesi.net

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan