Şehrin iki yakasını müzik ve eğlenceyle bir araya getiren, İrlanda’nın özgür ruhunu temsil eden The Irish Spirit Jam Session; tam kapanma tedbirlerinin sonuna yaklaşmışken “keşke daha önce keşfetseydim” diyeceğiniz videolarla geliyor.

The Irish Spirit Jam Session’ın hem müziği hem de bir yıldır kapalı kalan mekânları ve sektörü destekleme ana hedefiyle, #Ruhunu Dinle mottosuyla mart ve nisan ayları boyunca düzenlediği tüm canlı konserlere The Irish Spirit YouTube kanalından erişilebiliyor.

Hangi sahnede, kimler var? 

Jam Session 2021 bu yıl etkileyici ve büyük bir konserle açıldı. Büyük Ev Ablukada, en sevilen şarkılarıyla Salon İKSV’deydi. 

Büyük Ev Ablukada’nın başlattığı bu konser maratonunu; Blok Mekan’da Nilipek., Dağ Kulübesi’nde Can Güngör, Bina’da Barış Demirel ft. Da Poet, Bina’da Nova Norda, Sedef Sebüktekin, Birkan Nasuhoğlu ve Canozan’dan oluşan Evde Ekibi, Arka Oda’da insanlar, Kulp’ta KeuS, Blok Mekan’da Lara di Lara ve yaraşır bir finalle Salon İKSV’de Lalalar tamamladı.

Efe Tunçer’in Tolga Karaçelik’le ve Evde Ekibi’yle gerçekleştirdiği iki sürpriz söyleşi de bu dolu dolu programı zenginleştirdi.

Tüm konserlerin ve söyleşilerin kayıtlarına ulaşmak için The Irish Spirit YouTube kanalına göz atabilir; Jam Session’ın gelecek planlarından erken haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz.