Sihirli Ormana Yolculuk

BÜYÜLÜ BİR HİKAYE

İçinden dostluk eksilmeyen, yıllara meydan okuyan bir tesadüfle yolculuğuna başlayan bir masal. Çocuklarımızın karne heyecanın doruk noktasına geldiği bu günlerde vizyona giren “sihirli Ormana yolculuk “ adlı sinema filmi bu değerlerle iç içe olan bir yapım ve hikayesi de böyle başlıyor.

Şiar Zaim’in yönettiği, yapımcılığını Asuman Zaim ve Taner Günay’ın üstlendiği bu güzel çocuk film Müziğini Koray Diker yapmış.
Her ikisi de Adana’lı olan Taner Günay ve Koray Diker ‘in dostluklarının uzun yıllara dayanması ve Yine 30 yıl evvel Taner Günay’ın Mavi bir deftere yazıp “mavi Gözlü Dev” şiirini Koray Diker’e vererek ondan bestelemesini istemesi ve 30 yıl sonra yine bir tesadüfle karşılamalarının ardından “sözün tutulması” ile filme dahil oluyor Koray Diker.

Sihirli Ormana Yolculuk Çocukları ve hiç büyümeyen ebeveynleri muhteşem bir maceraya davet ediyor ve bu deneyimi fantastik bir evrende yaşamalarına olanak sunuyor.Macera , Komedi ve fantastik öğeleri bir arada barındıran bu muhteşem film çocuklarımız için adeta bir karne hediyesi olarak sizleri bekliyor. Film 01 Burada Cinema Pink te gösterilmektedir.

Büyülü Maceraya Hazır Olun! Sihirli Ormana Yolculuk Vizyonda!
Fantastik macera komedi türündeki merakla beklenen film “Sihirli Ormana Yolculuk”, 7 Haziran’da sinemaseverlerle buluşuyor! Çocuklar ve aileleri için muhteşem bir deneyim vaat eden bu film, Eğitim öğretim yılının son günü öğrencilerinin karne heyecanına ortak oluyor.
Film, okulların kapanmasıyla birlikte çocukların karne heyecanı sarılmışken, onları tatlı bir ödülle buluşturuyor. Sıradışı karakterlerle dolu olan ve heyecan verici bir maceraya sürükleyen “Sihirli Ormana Yolculuk”, çocukların hayal gücünü ve merakını en üst seviyeye çıkarmak için gün sayıyor.
Bu eğlenceli ve neşeli filmi, hayata geçirmek için sadece bir sinema deneyimi sunacak, aynı zamanda arkadaşlık, cesaret ve maceranın değerini vurgulayarak muhteşem bir mesaj iletecek.
“Sihirli Ormana Yolculuk”, çocuklarını ve ailelerini fantastik bir dünyaya davet ediyor. Bu yaz, muhteşem bir maceraya hazır olun ve sihirli ormanın kapıları çocuklar için açılıyor.

 

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan