10.Çukurova Kitap Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Çukurova kitap fuarı tüm hızıyla okuyucuları ağırlamaya devam ediyor. Bu yıl 10.düzenlenen fuar,her yıl olduğu gibi yine aynı yerinde TUYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. 07.01.2017 tarihinde kapılarını açan fuar 15.01.2017 tarihine kadar 9 gün boyunca kitapseverleri ağırlayacak.

Bir çok yazarın ve konuşmacının katılacağı organizasyonda kitapseverler ilgiyle takip ettikleri yazarlarla birebir tanışma ve sohbet ortamı da buluyor.

Çukurovalı yazarların en çok ilgi gördüğü organizasyonda mikrofonlarımıza açıklama yapan duayen gazeteci Yüksel Mert Adananın böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için gurur duyduğunu , cehaletin ve bilgi kirliliğinin arttığı bu dönemlerde herkesin kitaplara sarılması gerektiğini vurguladı.

Ayrıca yazdığı “Atlantisin Oyunu” isimli eseriyle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Çukurovalı yazar Damla Kaya ilginin güzel olduğunu , bu tür organizasyonların sürekli yapılması gerektiğini ve Çukurova insanlarının okumaya istekli olduğunu bildirdi.

Kaynak: adanalive.com

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan