BKM Film yapımı Can Dostlar’a Adana’da büyük ilgi gösterildi. Adanalılar, Can Dostlar’ı izlemek için Optimum Avm Avşar Sinemaları’nda gişeye akın etti.

Saatler öncesinden gişede kuyruk oluşturan sinemaseverler, yönetmen Tuğçe Soysop, oyuncular Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Alperen Efe Esmer, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu ve Duru Hoşver’i büyük bir ilgi ve sevgi gösterisiyle karşıladılar.

Yazının devamını okumak için tıklayın

Can Dostlar (Yönetmen: Tuğçe Soysop)

Tuğçe Soysop’un yönettiği ve Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler ile Eda Döğer’in oynadığı Can Dostlar,18 Ocak 2019′da CJ Entertainment dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarıldı.


Sürekli telefonlarıyla oynayan zamane çocukları artık sokakta oynamayı iyiden iyiye unutmuş gibidirler. Mahalleye yeni gelenlerin de ısrarıyla, çocuklar bu gidişata son vermek için yeniden parkta hep birlikte oyun oynamaya karar verirler. Ama bir sorun vardır, o da parkın bitişiğinde bulunan evde oturan Kötü Kazım’dır. Parkta gezmeye gelen herkesi korkutan Kazım’ın kimsenin bilmediği sırrı nedir? Çocuklar bir olup parkı Kazım’dan geri alabilecek midir?