Gazeteci, Arka Plan Fotoğraf Derneği kurucusu Ramazan Biçer’i kaybettik

Ramazan Biçer

Dün geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden üyemiz; Ramazan BİÇER’in defin işlemleri; oğlunun uçak saatinin değişmesi nedeniyle, Buruk Mezarlığı’nda ikindi namazını müteakip yapılacaktır. (Gazeteciler Cemiyeti)

Ramazan Biçer

Çok üzgünüm çok!!!
Arka Plan Fotoğraf Derneğimizin kurucu üyesi, kıymetli büyüğüm Ramazan Biçer ağabeyimin vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Birçok anıyı biriktirdiğim çok güzel bir insandı. Gazeteci kimliği ile gurur duyan her fırsatta anı ve tecrübelerini paylaşan naif bir insandı. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.. (Ahmet Niyazi Sertkalaycı)

Ramazan Biçer

Adana basınının yetiştirdiği en cevval muhabirlerden, vefalı, merhametli, çalışkan, duygusal, hayatı boyunca hiç kimseyi bilerek incitmemiş, dünya iyisi, yıllarca birlikte çalıştığım, mesleğindeki sınırlar tanımayan becerisi, cesaret ve enerjisiyle aldiği RAMBO lakabını sonuna kadar hak eden Ramazan Biçer. Sevgili kardeşim… Inanmak çok güç oldu… Dilerim ki, huzur bul. Hiç değilse yattığın yerde incinme artık. Allah rahmetini esirgemesin. (Ceyhun Özgönül)