Kent Bostanı Dayanışma Konseri bu akşam Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde..

Halet Çambel Kent Bostanı’nın ortaya çıkması Seyhan Belediyesi ve sivil girişim ortaklığı ile oldu. 2015’te başlayan maceramızda, bostanımızın permakültür esaslı olması için emek ve zaman vermeye devam eden şehirliler, Nar Bostan Topluluğu’nu oluşturduk.

Bu konserde Nar Topluluğu’ndaki müzisyenler ve dostlarının grupları, bostanda bürokrasiyi bekleyemeyen eksikleri gidermek üzere çalacaklar. Bu sene toprakla buluşturduğumuz gıda ormanı öncü fidelerimizin hayatını devam ettirmesindeki temel ihtiyaçlar için fon oluşturacağız.

Adana’da her mahallede bir topluluk destekli permakültür bostanı oluşması, tüm bunun ise sağlıklı ve sürdürülebilir gıdayı erişilebilir kılmak için tarımımızın neye benzeyeceğine bir örnek olabilmesini diliyoruz.

İlk göz ağrımız Halet Çambel Kent Bostanı’ndaki maceralarını, hazır bir araya gelmişken siz katkı koyan dostlarımızla paylaşmaya da niyetliyiz 🙂

Mümkünse gelmenizi,
Gelemezseniz de bir toplumun isterse neler yapabileceğinin canlı deney alanı bostanımıza desteğinizi
Bekliyoruz!

Program · 14 Haziran 2019 Cuma

20:00 – 20:15Bostan tanıtımı konuşması

20:15 – 20:45konser: paralel ( https://www.facebook.com/Paralel-934588179924777/ )

20:45 – 21:10konser: karavan

21:10 – 21:30konser: bi acayip

21:30 – 22:00konser: derd’ali (https://www.facebook.com/derdalii )

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan