Aydın Sihay elden ele dolaşacak. Hemde Adana işi

GELİN BİRAZ MAVRA YAPAK!!!

Çok yakında , siz çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken her an göz göze gelebiliriz. Rafdaki bardakların arasından size el sallayabilirim. Zamanınız olursa eğer “gel biraz mavra yapak” diyebilirim. “N’olur benle iç” diye hoşşiklik yapabilirim. Eğer mutluysanız ve bir gülücük konmuşsa yüzünüze, şöyle coşkulu bir Allöööş çekebilirim.

Sevgili Efsun Tekyeten ve Ekibi, Adana’da yıllardır eksikliğini hissettiğim ve özlemle beklediğim, hayli emek vererek Adana temalı hediyelik ürünler yaptılar.
Kendilerini yürekten kutluyorum.
Bardakların üzerine mitilimi attım.
Adımın üstünde gıllik yazılarım yer aldı. Demek ki bundan sonra elden ele dolaşacağım.

Aydın Sihay

Yukarda okuduğunuz yazı Aydın Sihay’ın Face book sayfasından alındı. Aydın Sihay ‘ın derlediği  bir araya getirdiği Adana ya özgü sözler kahve fincanlarında elden ele dolaşacak.

Gerçekten Adanaişi.com un ürettiği şehir de yokluğunu hisetiğimiz simgesel hediyelik eşya ihtiyacının karşılamanın da da ötesinde tişört gibi  farklı ürünler de var. Bu ürünler başka şehirlerdeki adanalıların adana dostlarının üzerinde dolaşıp adana nın reklamını yapacak.

Yaşar Kemal Yılmaz Güney , Fatih Terim tişörtleri sitede var. Yakında Orhan Kemal Müzaffer İzgü’nün de tişörtlerini görebiliriz.

www.adanaisi.com Sitesin de de yapılan diğer ürünleri görebilirsiniz.

Adabul ekibi olarak bizde Adana İşi’ni kutluyor, başarılar diliyoruz…