Oğuzhan Koç Adanalı’Hakkı Bulut’un Ben Kimin -Ben Buyum’u yeniden yorumladı

Yaklaşık 40 yıl önce Adanalı sanatçı Hakkı Bulut’un’un 2 yüzlü plakta yaptığı “Ben Kimim – Ben Buyum” ikileme şarkılarının benzerini yaklaşık 50 yıl sonra Sanatçi Oğuzhan Koç,”Yok Mu? – Yok” ikilemesiyle yaptı.

 

 

hakkı bulut

Şarkılar aynı plakta arkalı önlü olarak da yayınlanmıştır.

Yazdığı şarkılarla ve sahne performanslarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Oğuzhan Koç hazırlıklarını sürdürdüğü yeni iki şarkıyı aynı anda yayınlıyor. Dinleyiciyle buluşan “Yok mu?” ve “Yok” farklı tarzlarıyla dinleyiciyi duygudan duyguya sürükleyecek.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç ve Çağrı Telkıvıran’a ait “Yok mu?” dinleyenleri dans ettirecek tam bir yaz parçası. Oğuzhan Koç’un sorduğu “Bana hiçbir sözü yok mu?” sorusu etrafında şekillenen şarkı sıcak günlerde plajları, geceleri ise kulüpleri hareketlendirecek. Bir yandan da bu sorunun cevabını aratacak! İkinci şarkı “Yok” ise ilk soruya cevap niteliğinde. Söz ve müziği Oğuzhan Koç’a ait “Yok” melankolik havasıyla aslında tam bir kış şarkısı.

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan