Sanatseverler buraya: Kültür sanata dair takip edebileceğiniz 7 YouTube kanalı!

Aktiviteleri ve etkinlikleri kaçırmak istemeyen sanatseverler; konserleri,söyleşileri,sergileri ve hatta röportajları takip edebileceğiniz ve izleyebileceğiniz 7 Youtube kanalını sizler için derledik.

<p><strong>Kültür.istanbul</strong></p><p>İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kültür A.Ş'nin youtube kanalında düzenlenen kültür sanat etkinliklerini severek takip edebilirsiniz. </p><p>Refik Anadol'un Makine Hatıraları: Uzay sergisini kaçırdıysanız kültür.istanbul Youtube kanalında 3 aydır yayında olan 360 sergi turu içeriğini deneyimleyebilirsiniz.</p>

Kültür.istanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kültür A.Ş’nin youtube kanalında düzenlenen kültür sanat etkinliklerini severek takip edebilirsiniz. 

Refik Anadol’un Makine Hatıraları: Uzay sergisini kaçırdıysanız kültür.istanbul Youtube kanalında 3 aydır yayında olan 360 sergi turu içeriğini deneyimleyebilirsiniz.

<p><strong>İş Sanat </strong></p><p>İş Sanat kapsamında gerçekleşen birbirinden güzel atölyeler, konser kayıtları, tiyatro ve belgesel içerikleriyle İş Sanat Youtube kanalı sanatseverleri ağırlıyor. Belgeseller arasında öne çıkan "Kumlarda Saklı Hazine: Patara" belgeselini izleyebilirsiniz.</p>

İş Sanat 

İş Sanat kapsamında gerçekleşen birbirinden güzel atölyeler, konser kayıtları, tiyatro ve belgesel içerikleriyle İş Sanat Youtube kanalı sanatseverleri ağırlıyor. Belgeseller arasında öne çıkan “Kumlarda Saklı Hazine: Patara” belgeselini izleyebilirsiniz.

<p><strong>İKSV </strong></p><p>İstanbul Kültür Sanat Vakfı, YouTube kanalında kurumun düzenlediği birçok etkinliği içeren videolar bulunuyor. İKSV, özel film, belgesel gösterimlerini, festival içeriklerini ve sohbet videolarını sanatseverlerle buluşturuyor. Kültür kurumlarının dijital arşivleri ekolojik dönüşüm özelinde nasıl bir rol oynayabilir? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız Yiğit Özşener ve Meriç Öner'in podcast tadında içeriğini dinleyebilirsiniz.</p>

İKSV 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı, YouTube kanalında kurumun düzenlediği birçok etkinliği içeren videolar bulunuyor. İKSV, özel film, belgesel gösterimlerini, festival içeriklerini ve sohbet videolarını sanatseverlerle buluşturuyor. Kültür kurumlarının dijital arşivleri ekolojik dönüşüm özelinde nasıl bir rol oynayabilir? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız Yiğit Özşener ve Meriç Öner’in podcast tadında içeriğini dinleyebilirsiniz.

Yazının devamını okumak için tıklayın