Soner Çetin: ‘Gündoğdu’yu kutluyorum’

 

Gündoğdu Holding-Vakfın 30. Yılında 7 milyon TL’ye mal olan yeni ek hizmet binası içerisinde bulunan bölgenin en büyük sanat galerisindeki Müslüm Teke Resim Sergisini gezen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Gündoğdu’ya yatırımları için teşekkür etti.

Sergiye ABD Adana Konsolosu Linda Stuart Specth, sanatçılar ve öğretmenler de katıldı.

GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ
Soner Çetin, Çukurova ilçesinde bulunan Gündoğdu Holding-Vakfın, hem eğitim hem de istihdam anlamında Adana’ya önemli değerler kattığını ifade ederek, “Yunus ve Gökhan Gündoğdu’ya bu ilçenin belediye başkanı olarak teşekkür ediyorum. Bizlerde yatırım yapan tüm işadamlarımızın yanında oluyor ve onlara gereken desteği veriyoruz” dedi.

GÜNDOĞDULULAR ÇOK ŞANSLI
ABD Adana Konsolosu Linda Stuart Specht ise sanatın insan hayatında büyük önemi olduğuna vurgu yaparak, çok önemli bir salonda çok önemli bir sergiye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Specht, “Gündoğdu Okullarında eğitim gören öğrenciler sanat adına da çok şanslı” yorumunu yaptı.

30 YILDIR YATIRIM YAPIYORUZ
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, 30 yıldır eğitimin içinde olduklarını ve yatırım yaptıklarını anlatarak, “Ülkemiz eğitimi ve geleceği için yatırımlarımız bundan sonra ki yıllarda da devam edecek. İşimiz eğitim ve bunu en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Gündoğdu Sanat Galerisi ülkemizin ve dünyanın önemli sanatçılarını Adanalılar ve öğrencilerimizle buluşturan bir sanat köprüsü olacak. Bizleri destekleyen herkese 25 bin Kişilik Büyük Gündoğdu Ailesi adına teşekkür ederiz” diye konuştu.

Müslüm Teke’nin Gündoğdu Sanat Galerisi’ndeki 17. Kişisel Resim Sergisi 28 Ekim’e kadar açık kalacak.

egitimmagazin.com