Yeni Oyun, ”Yarınlara Geç Kalmadan” için Provalar Başladı…

Murat, Mehmet ve Şukufe’nin üç çocuğundan ortanca olanıdır. Aile içindeki kavga ve iletişimsizlik, babanın oğluna olan ilgisizliği zaman içinde Murat’ın kırgınlıklarını arttırır. Murat’ın yalnızlığı onun hata yapmasına neden olur.
‘Yarınlara Geç Kalmadan’ Bir çocuğun hayatının nasıl bir anda değiştiğini ve bu değişimde kimlerin nerede hata yaptıklarını gözler önüne sermektedir.

“Cumhuriyet ilkeleri ışığında toplumun kültürel ihtiyacını karşılamak, Türk dilini geliştirmek, tiyatro sanatını yaygınlaştırmak ve evrensel değerlere sahip bireylerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak.” Vizyonu ile her geçen gün yeni projeler üreten ve üretmeye devam eden Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Adana Devlet Tiyatrosu’nun Sosyal Sorumluluk Projesi “Yarınlara Geç Kalmadan” ile özellikle genç seyircilerimizin bilinç ufuklarını aydınlatmayı hedefliyor.

23 Ekim 2018 Salı günü prömiyer yapması planlanan, sonrasında yapacağı turneler ile ülkemizi kucaklayacak olan oyunumuzun adı “Yarınlara Geç Kalmadan”.

“Gençlerin uyuşturucu batağına nasıl sürüklendiğini ve sonucunda ne gibi felaketlere yol açabildiğini” anlatan oyunumuzu Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen yazdı. Adana Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Gökhan Doğan’ın yönettiği oyunun Dekor ve Kostüm Tasarımını Özge Akarsu, Işık Tasarımını Özer Kuşkaya, Müziklerini Engin Bayrak, Yönetmen Yardımcılığını Burçin Börü, Yönetmen Asistanlığını ise Hakan Akyüz’ün yaptığı oyunda;

M. Burak Erol, Hakan Akyüz, Didem Alesoy, Ömer Bertan, Ozan Sargın, Eda Altunkara, Gülistan Kılınç, Osman Çiçek, Dilek Dokumacı, Nazlı Köymen, Dilber Çilem Güngör, Tuğba Sükmen, Recep Kekil, Özgür Küçüköner, Gülsüm Uçkan, Serkan Çil, Vahit Yöney,  Ercan Uslu, Gürcan Alğan rol alıyor.

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan