Yetkin Dikiciler, Nazım Hikmet için geliyor

Tiyatro ve sinema sanatçısı Yetkin Dikinciler, Adana’nın merkez Çukurova İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 3 Haziran Nazım Hikmet’i Anma Etkinliği’nde sahne alacak.  Dikinciler’e İklim Tamkan ve Senem Demircioğlu piyano ve şarkılarla eşlik edecek.

Türk şiirinin büyük ustası Nazım Hikmet, ölüm günü olan 3 Haziran’da Çukurova Belediyesi tarafından özel bir etkinlikle anılacak. Orhan Kemal Kültür Merkezi’ndeki etkinlik saat 20.00’de başlayacak. Usta sanatçı Yetkin Dikinciler sanatçı arkadaşları Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’la birlikte şarkılar ve şiirlerden oluşan bir program sunacak. Program halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, konuyla ilgili açıklamasında Nazım Hikmet’e yakışır bir etkinlik düzenleyeceklerini belirterek “Felsefe okumuş, tiyatro eğitimi almış, tiyatro ve sinemada başarılı oyunculuğuyla göz doldurmuş, Babam ve Oğlum ile Mavi Gözlü Dev’de devleşmiş sanatçımız Yetkin Dikinciler’i Adanalılarla buluşturmak bizim için büyük bir mutluluk olacak” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan