Kent Konseyi’nden sergi ve kitaplarla 5 Ocak kutlaması

ADANA Kent Konseyi, kentin kurtuluş günü 5 Ocak nedeniyle, Çukurova Fuarcılık AŞ ile birlikte özel bir program hazırladı. Programda bir sergi, belgesel ve üç kitaptan oluşan yayın seti yer alıyor.

Etkinlik kapsamında hazırlanan Adana Yerel Basınında 5 Ocak Kutlamaları Sergisi (1922-1992), 75. Yıl Sanat Galerisi’nde izlenime sunulacak. Sergide 5 Ocak’ın 1922’den günümüze kadar nasıl kutlandığına dair bilgi ve belgeler yer alacak. Ayrıca aynı konuda hazırlanan belgesel sunulacak.

“Adana Yerel Basınında 5 Ocak Kutlamaları Kataloğu (1922-1992)”, “Çukurova Milli Mücadele Şiirleri Antolojisi” ve “Çukurova Milli Mücadele Hatıraları-I” adlı kitaplar da kutlamalar boyunca vatandaşlara dağıtılacak.

Kaynak: Hürriyet

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan