Serhan Kelleözü 50.Yıl: Kitap, Cd, Konser Teşekkürler Altın Oran

Serhan Kelleözü 50.sanat yılı etkinlikleri  için Dr Haluk Uygur koordinatörlüğünde Altın Oran Sanat Platformu ekibi uzun detaylı  çalışmalar yapmış.Farkı mekanlarda sanatçı ile çekilen onlarca fotoğraflardan en iyileri seçilmiş.   Metinleri Haluk Uygur yazmış ,Mustafa Öncül,Ali Haydar Bozkurt,Ümmüşen Ünlü Gürsoy,Meryem Özkaya ve Yaşar Ateşoğlu katkı sağlamış.Fotoğrafları Haluk Uygur,Derya Yazar Meryem Özkaya ,Esen Cömertbay,Yaşar Ateşoğlu çekmiş.Resimleri  Gürcü Görkem yapmış. Kitabın basımını Dr.Gökhan Gündoğdu müzesi yapmış.

Kitap için çekilen fotoğraflardan yapılan Akdeniz Akşamları şarkısının klibi

 

 

Bu çalışmalar iki güne yayılan etkinlikler ile sanat severlere sunuldu . Akdeniz akşamları şarkısı ile büyük bir tanınırlığa ulaşan Serhan Kelleözü 50 yılı için yapılan etkinlikler için Altın Oran  Haluk Uygur ve ekibine çok teşekkür etmek lazım.Böyle etkinlikler sanata gönül veren insanları,genç nesilleri motive eden etkinlikler

 

 

 

 

11 kasımda Gündoğdu’da kitabın tanıtımı imza günü yapıldı .

Haluk Uygur’un takdim, açılış konuşmasını linkten izleyebilirsiniz

https://www.instagram.com/p/Czgy1MpI-jx/ 

 

 

 

 

 

 

 

Kitap lansmanında Serhan Kelleözü mini konserini linkten izleyebilirsiniz.                                                                                                                           Haluk Tekbilek ve Ümmüşen Ünlü Gürsoy ‘da Akdeniz akşamları şarkısına eşlik etti.

 

 

https://www.instagram.com/p/Czg0hUJIbc_/

 

 

 

12 .Kasım Büyükşehir Belediyesindeki Konser

Konserde etkinliği katkı koyan Altınoran ekibi ve Haluk Uygur’un takdim konuşmalarını linkten izleyebilirsiniz.

 

https://www.instagram.com/p/Czjfh4DIsSr/

 

 

 

 

Serhan Kelleözü 50 .Yıl Konseri: 

Serhan Kelleözü şarkılarını söylerken tek tek her şarkının yazılış besteleniş hikayesini anlattı . Yaşar Kemal’in ona nasıl.    notalı şair dediğini de .  Ümmüşen Ünlü Gürsoy Akdeniz akşamları şarkısında sahneye çıkarak Serhan Kelleözüne eşlik etti.Kitabı okuduğunuzda Akdeniz Akşamları şarkısının 37 sanatçı tarafından yorumlandığını öğreniyorsunuz. Salonu dolduran seyirciler 78 kuşağı ağırlıkta idi gençlik şarkıları çalarken eşlik ettiler.

Kitabı linkten alabilirsiniz.

https://www.akademisyen.com/tr/urun/notali-sair-serhan-kelleozu-9786250016916

Serhan Kelleözü’eşlik eden Adanalı genç müzisyenlerin sahnede ona olan sevgi ve düşüncelerini dile getirmeleride çok güzeldi.Çocuklarından  beri dinledikleri sevdikleri bir müzisyene 50 yıl saygı konserinde çalmaktan çok mutlu idiler. Orkestrada: Koray Diker ,Basgitar, Oğuzhan Konuralp Elektro Gitar Toprak Temel Ritim Gitar vokal,Ahmet Can Çello ,Ayber Gedikoğlu perküsyon çaldı.

Kemal Erdoğan

KONSERDEN VİDEOLAR 1. Akdeniz Akşamları Ümmüşen Ünlü Gürsoy ile

https://www.instagram.com/p/Czjp8S1o5WM/

Hasretler Ayrılıkla Başlar

https://www.instagram.com/p/CzjjIF1ouDX/

Altın Oran’aHaluk Uygur’a  Zeydan Karalar’a teşekkür ve Yaşar Kemal ‘den nasıl Notalı Şair adını aldığını anlatırken

https://www.instagram.com/p/Czjf9nkoYoY/

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan