TikTok’ta müzik dünyasına damga vuran 10 genç yetenek

Eğlence platformu TikTok’ta her gün yeni bir müzisyenin yıldızı parlıyor. Genç yetenekler birbiri ardına TikTok’tan keşfedilirken, kariyerinin zirvesinde bir çok başarılı müzisyen de seslerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için TikTok’a geliyor. Sizler için TikTok’ta keşfedilen ve müzikal yeteneklerini geniş kitlelere ulaştırmayı başaran müzisyenleri listeledik. İşte yeteneklerine hayran bırakan o başarılı müzisyenler.

Beyza Doğuç – beyzadoguc

Küçük yaşlardan beri müzikle uğraşan Beyza, Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Eğitim hayatı boyuncu çeşitli müzik gruplarında ve okul korolarında yer aldı. TikTok’ta yıldızı parlayan şarkıcı “Ben Hep Burdayım” şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adım attı. Genç şarkıcı, TikTok üzerinde renkli kişiliğini ve yeteneğini yansıtan videolar paylaşmaya devam ediyor

Gökçe Özgül – gokceozgulofficial

TikTok’ta seslendirdiği şarkılarla hayran kitlesini genişleten Gökçe Özgül, 1994 senesinde Antalya’da doğdu. Lise eğitimi sürerken katıldığı liseler arası nota yarışmasında Antalya 1.liği ödülünü kazandı. Lise 2. sınıftayken O Ses Türkiye Yarışması’na katıldı ve yarı finale kadar yükselmeyi başardı. MASGE grubunun eski bir üyesi olan Gökçe Özgül aynı zamanda solo çalışmalarına devam ediyor.

Rana Türkyılmaz – ranatrkylmz

Rana Türkyılmaz henüz 18 yaşında ve lise öğrencisi ancak ünü Türkiye sınırlarına ulaşmış durumda. TikTok’ta şarkılarını paylaşan Rana Türkyılmaz’ın geçtiğimiz yıl çıkardığı “Alamet” isimli şarkısı 6 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Vokal tekniğiyle müzik eleştirmenlerinden tam not alan Rana Türkyılmaz geleceğin Şebnem Ferah’ı olarak nitelendiriliyor.

Miraç – miraconline

Başarılı rapçi ve prodüktör Miraç, TikTok’un müzik alanında en başarılı içerik üreticilerinden biri. Özellikle yaptığı düetlerle adından söz ettiren Miraç, ünlü Türk filmlerinin unutulmaz karakterlerinin repliklerini şarkı haline getirdiği içerikleriyle tanınıyor.

Doğan Cem – dogancem

Eski bir “O Ses Türkiye” yarışmacısı olan Doğan Cem yarışma süresince çok nadir bulunan kontrtenör ses aralığıyla dinleyicilerin gönlünde ve kulaklarında büyük yer etmişti. Aynı zamanda şan dersi veren vokal koçluğu yapan Doğan Cem, TikTok hesabından öğrencileriyle yaptığı dersleri paylaşıyor. Öte yandan başarılı içerik üreticisi TikTok’ta trend haline gelen şarkılara reaksiyon videoları çekerek şarkıcıların vokal performanslarını değerlendiriyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan