ALTINORAN’DAN BERNA ATEŞOĞLU SANAT GÜNLERİ ETKİNLİĞİ 9 MAYIS

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nde yapmayı planlayıp, deprem acıları nedeniyle ertelenen Dördüncü Berna Ateşoğlu Sanat Günleri 9 Mayıs Salı günü gerçekleştiriliyor.

Altın Oran Düşünceve sanat derneği Başkanı S. Haluk Uygur, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nde yapmayı planlayıp, deprem acıları nedeniyle erteledikleri Dördüncü Berna Ateşoğlu Sanat Günleri’ni 9 Mayıs Salı günü görkemli bir şekilde yapacaklarını duyurdu.

Uygur, etkinliklerle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bu etkinlikte Maviş Ailesi isimli sergimizi açacak, iki yıldır üzerinde çalıştığımız Ateşoğlu Ailesi üzerinden bir dönemi anlattığımız Maviş Ailesi isimli kitabı imzaya sunacağız.

Bu sırada piyano dinletimizi izleyebileceksiniz. Piyano dinletisi dışında görsellerle süslü üzerinde çok çalışılmış müzikli bir şiir dinletisine katılma şansınız olacak. Görünmeyeni Gösteren Atölye’nin hazırladığı Kadın; Söyleyeceklerimiz Var isimli fotografik gösteriyi izleyebileceğiz.

Başkent Hastanesi Kışla Yerleşkesi sergi ve toplantı salonunda ( Sinematek’in yapıldığı salon) saat 18.30 da başlayacak etkinlikte aileniz ve yakınlarınızla yanımızda olursanız Altınoran olarak bizlere onur verirsiniz. “