Netflix Mayıs Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Bütün dünyada etkisini sürdüren koronavirüs sebebi ile evden çıkamadığımız bu günlerde insanların en çok tükettiği şeylerden biriside dizi ve filmler.

Dizi ve filmleri izlemek için dünyanın ve Türkiye’nin büyük çoğunluğu ise Netflix kullanıyor. Netflix’te tüketecek yeni dizi ve film bulamayanlar için müjdeli haberimiz var. Netflix Türkiye’de Mayıs ayında yayınlanacak içerikler açıklandı.


Netflix Türkiye’de Mayıs Ayında Yayınlayacak İçerikler

Netflix’te Mayıs İtibari ile İzleyebileceğiniz Yeni Orijinal Diziler

White Lines – 15 Mayıs

Dram ve suç türünde bir dizi olan White Lines Manchester da yaşayan bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından tam yirmi yıl sonra ortaya çıkan cesedi ile başlayan olayları konu ediniyor. DJ’in kız kardeşi olayı çözmek ve perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gidiyor ve hayatını baştan aşağı değiştirecek gerçekleri keşfediyor.

Snowpiercer – Kesin tarih henüz açıklanmadı.

92. Akademi Ödülleri’nde En İyi Film Oscar’ı kazanan Parasite’in yönetmeni Bong Joon Ho’nun ilk İngilizce filmi olan Snowpiercer, Netflix tarafından diziye uyarlandı. Aynı isme sahip olan dizi, Dünya’da yaşanan bir felaket sonucunda hayatta kalan insanların Dünya’nın çevresini dolaşan trende yaşamak zorunda kaldığı distopik bir geleceği yansıtıyor.

The Eddy – 8 Mayıs

Mayıs ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak orijinal dizilerden birisi olan The Eddy, günümüz Paris’inin renkli mahallelerinde geçiyor. Dram türündeki dizi, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri işliyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın