Netflix Türkiye mart programı belli oldu: Pera Palas’ta Gece Yarısı geliyor

Netflix’in mart takvimi açıklandı. Programda “Formula 1: Drive to Survive”, “Bridgerton”, “Pera Palas’ta Gece Yarısı” ve “The Adam Project” gibi yapımlar yer alıyor.

En Soğuk Düşman

(2 Mart)

1909’daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlanan “En Soğuk Düşman”, Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki kâşifin hayatta kalma savaşını konu alıyor.

Pera Palas’ta Gece Yarısı

(3 Mart)

Dizi, Hazal Kaya’nın canlandırdığı Esra adlı gazetecinin, hakkında yazı yazmak için gittiği, 19. yüzyılın sonlarından günümüze kadar Mustafa Kemal Atatürk, Agatha Christie, Alfred Hithcock, Kraliçe II. Elizabeth, Greta Garbo, Zsa Zsa Gabor, Şah Rıza Pehlevi ve birçok oyuncu, yönetmen, siyasetçi, yazarı ağırlayan Beyoğlu’nun ünlü oteli Pera Palas’ta konaklaması sırasında otelin odalarından birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesiyle kendisini Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen bir komployu önlemeye çalışırken bulmasını konu ediniyor.

He-Man ve Kâinatın Hâkimleri

(3 Mart)

Gölgelerin Gücü’nü keşfeden genç prens Adam ve kahramanlardan oluşan ekibi, Eternia’yı korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Pieces of Her

(4 Mart)

“Pieces of Her”, yaşadığı küçük kasabadaki vahşi bir saldırının gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları açığa çıkaran bir kadının annesinin karanlık geçmişine dair parçaları birleştirmesini konu alıyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın