Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası Türkiye’ye destek yağıyor

destek 1

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dün gece düzenlenen ve 36 kişinin yaşamını yitirdiği, 147 kişinin ise yaralandığı saldırı sonrası Türkiye’ye destek yağıyor.

Dünyanın dört bir yanından insanlar, sosyal medya aracılığıyla, Türkiye’deki saldırıyı lanetleyen mesajlar paylaşıyor.Dünyanın en büyük haber sitelerinden Huffington Post da resmi Twitter hesabından çok anlamlı bir görseli takipçilerine iletti.

Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası Türkiye'ye destek yağıyor

Uluslararası kamuoyu geçmişte, Türkiye’de yaşanan terör saldırılarında, Batı’daki benzer durumlarda gösterilen hassasiyetin gösterilmemesi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Son olarak Brüksel’deki havaalanı saldırısı sonrası Yasmin Ahmed’in İngiliz Independent gazetesine yazdığı bir makale tüm dünyada ses getirmişti.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40123708

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan