KOLEKSİYONLARIM II – Haluk Uygur

KOLEKSİYON BİR DÜŞÜNCE HAVUZUDUR….
Günümüzdeki çağdaş müzeler, döneminde evinde ” Nadire kabineleri” denilen odalarında kendine ilham vermeleri için sanat ve tarihi ürünleri toplayan entellektüel kişlerin gayretiyle oluşmuştur.
Ben de naçizane çocukların eğitiminden arta kalanlarla bir sanat eseri koleksiyonu oluşturdum, şuan onlarla besleniyorum.
Bu koleksiyonumda Etem Çalışkan, Mesut Dikel , Bayram Top, Raşit Karakiliç, Devrim Erbil, İlham Enveroğlu, Mustaf Dulda, izzet Keribar, İbrahim Zaman , Gültekn Çizgen, Ahmet Akata, Hikmet Karabucak, Abidin Dino, Tayfun Öztürk, İşıl İşıksoy, Hüseyin Akşen, Sezgin Güvel, Erol Doğaner, M.ali Hersekli, Yalçın Gürsel, Ayber HASTÜRK, Mutluhan Taş, Tülay Aktaş, Şemsettin Başkurt, Ahmet Çağlar, Reha Bilir, Mustafa Karademir gibi birçok sanatçının eserleri bulunuyor. Umarım benden sonra bir müzeye konuk olurlar….

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan