Adana’dan Dünya’ya Kapı Açanlar Ersin Sanver

ADANA’DAN DÜNYA’YA KAPI AÇANLAR

Dünyada Bir Adanalı : ERSİN SANVER

Yazan : Recai Oktan

Adana’dan Dünya’ya Kapı Açanlar yazı dizimin 5.konuğu :

Değerli dostum, arkadaşım, kardeşim Ersin Sanver.

Daha önce Ahmet ÜndağSerhan KelleözüTurgut Oksay ve Levent Özdilek‘i konuk etmiştim.

Yazı dizimizin temel özelliği, Adana’dan Dünya’ya Kapı Açanlara, yaşıyorken, onlara minnet duygularımı iletmek kaygısı hatta sorumluluğudur. Ulaşabildiklerimin tümüyle, düşüncelerimi, onlar yaşarken paylaşmak istedim.

SANVER’LERLE TANIŞMAK…

Yaşam yolum Sanver‘lerle 1965 yılında kesişmişti. Ergin ve Bülent’i tanımıştım. Sonra baktım ki, onları çevremden herkes en az benim kadar tanıyor. Ergin ve Bülent, Sanver’lerin ilki ve üçüncüsü… Dünya güzeli, beyefendi iki kardeş.

Ortadaki kardeş olan Ersin Sanver‘le tanışmak için 2014 yılına değin beklemem gerekiyormuş. Tanışmamız için onun ilk adımı, Adana sevdası ve Adana ile ilgili yazmam için yüreklendiren konuşmaları, yaşantıma renk, doku ve zenginlik kattı.

 

Yazının devamını okumak ve ilgilili görsellere erişmek için linki tıklayınız

http://sanat-magazin.com/2016/02/19/dunyada-bir-adanali-ersin-sanver/

Follower kaufen YouTube Likes kaufen Insta Follower kaufen YouTube Abonnenten kaufen TikTok Follower kaufen Instagram Likes kaufen TikTok Likes kaufen Deutsche Follower YT Likes kaufen Instagram Views kaufen TikTok Live Zuschauer kaufen Likes kaufen auf Instagram Deutsche Follower kaufen TikTok Views kaufen Buzzfan